پویان مختاری

بیوگرافی کامل پویان مختاری

امروزه در دنیای مجازی سلبریتی‌های زیادی وجود دارند که هر کدام به دلیل خاصی معروف شده‌اند و دنبال‌کننده‌های زیادی دارند. می‌توان اینطور گفت امروزه دنبال کردن اخبار سلبریتی‌های معروف در اینستاگرام از بزرگترین سرگرمی‌های اکثر افراد است و حتی شاید ساعت‌ها در اینستاگرام مشغول دیدن پست‌ها و لایو‌های سلبریتی‌های محبوب خود باشند اما متوجه گذر زمان نشوند. پویان مختاری نیز از جمله افراد معروف و محبوبی می‌باشد که امروزه طرفداران میلیونی دارد و تنها در اینستاگرام چهار میلیون دنبال‌کننده دارد و پیج اصلی آن که توسط خود پویان مدیریت می‌شود دارای تیک آبی می‌باشد. پس اگر قصد دنبال کردن او را دارید حواستان باشد پیج اصلی او را دنبال کنید.

حال شاید خیلی از شماها پویان مختاری را به طور کامل نمی‌شناسید و برایتان جذاب باشد که سلبریتی محبوب شما چه سرگذشتی داشته است و چگونه الان به این موقعیت دست یافته است. پویان مختاری متولد فصل پاییز و مهرماهی می‌باشد و در واقع تولد او 8مهر سال 1369 می‌باشد. همانطور که می‌بینید این سلبریتی پولدار که طبقه گفته‌های خودش ادعا می‌کند خودش در راستای پولدار شدنش تلاش‌های زیادی کرده تا جایگاهی که الان هست را بدست آورد سن زیادی ندارد. او متولد شهرستان ایذه استان خوزستان است. پویان فارغ‌التحصیل رشته نقشه‌کشی صنعتی از دانشگاه اصفهان می‌باشد و آخرین مدرک تحصیلی او فوق دیپلم است.

 

پویان بختیاری هفت لنگ و سرقلی می‌باشد و در واقع اصالتا لر می‌باشد. خانواده او به همراه پویان از ایذه برای زندگی به اصفهان رفتند و موقعی که پویان دانشجو بود آن‌ها آنجا زندگی می‌کردند. به گفته خود او پدرش بعد از مدتی ورشکست می‌شود و آن‌ها مجبور می‌شوند هر چه دارند بفروشند و برای ادامه زندگی خود به تهران بروند. اما این برای پویان پایان راه نبود. علاقه او به موسیقی باعث شد او کار خود را ابتدا با موسیقی پاپ شروع کند و سپس رپ را نیز تلفیق کار خود کند البته باید بدانید او دارای سبکی خاص است چون آهنگ‌های او سبک پاپ و رپ دارند و آن‌ها را با زبان بختیاری می‌خواند و این سبکی متفاوت و جذاب برای اکثر افراد به خصوص نسل جوان است و باعث شده بین لرها و بختیاری‌ها نیز طرفداران زیادی داشته باشد و از سبک جدید او به دلیل وارد کردن زبان و گویش لری بسیار استقبال کنند. پویان پس از زندگی در تهران مدتی بعد برای زندگی به ترکیه مهاجرت کرد که در ادامه درباره همه این‌ها به شما اطلاعاتی خواهیم داد.

زندگی خانوادگی پویان مختاری

پویان بعد از انصراف از دانشگاه و گرفتن مدرک فوق دیپلم به دلیل ورشکستگی پدرش مجبور به مهاجرت دوباره از اصفهان به تهران شدند و در این راستا مجبور به تحمل شرایط بسیار سختی بودند و غریبی را به معنای واقعی احساس می‌کردند. اما به گفته پویان آن‌ها با این قضیه بسیار قوی روبرو شدند و سعی کردند با تلاش فراوان زندگی جدیدی را برای خود شروع کنند که پویان مختاری در این زمینه در زندگی شخصی خود بسیار خوب عمل کرد و پیشرفت کرد.

پدر او چند سال پیش فوت کرده است و این تنها چیزی است که از پدر او می‌دانیم در واقع او هیچ‌گونه اطلاعاتی از پدر خود در شبکه‌های اجتماعی تا به حال منتشر نکرده است و ترجیح می‌دهد اطلاعات خانوادگی خود را در اختیار همه قرار ندهد. فقط تنها چیزی که از خانواده او می‌دانیم اینست که مادرش همراه او به ترکیه مهاجرت کرده و آن‌جا زندگی می‌کند. پویان فرزند ارشد خانواده است. او یک برادر به نام پدرام و یک خواهر کوچکتر به نام نیکیتا دارد. خواهر و برادر او نیز ایران را ترک کرده‌اند و در ترکیه زندگی می‌کنند.

 

زندگی عشقی پویان مختاری

پویان مختاری

پویان و نیلی افشار که در ایران باهم آشنا شده بودند و آشنایی آن‌ها از طریق شغل هر دوی آن‌ها که می‌توان گفت بعد از مدتی محل کار آن‌ها مشترک بود صورت گرفت و این شروع یک دوستی معمولی بود و به مرور پویان و نیلی باهم صمیمی شدند اما هنوز رابطه عاطفی بین آن‌ها شکل نگرفته بود. بعد از مهاجرت پویان به ترکیه همچنان پویان و نیلی همدیگر را در اینستاگرام دنبال می‌کردند و در ارتباط بودند. این موضوع با رفتن نیلی به ترکیه جدی‌تر شد و روابط آن‌ها گسترده‌تر شد و در نهایت با هم یک رابطه احساسی را شروع کردند و خیلی طول نکشید که آن‌ها فهمیدند با هم تفاهم دارند و بسیار به هم علاقه‌مندند پس تصمیم گرفتند در آبان ماه سال 97 رابطه خود را رسمی کنند و باهم ازدواج کنند. نیلی افشار متولد 1373 در شهر کرج می‌باشد. به گفته پویان، نیلی هیچ‌وقت دنبال مادیات نبوده است و یکی از دلایل موفقیتش در زندگی نیلی بوده چون در شرایط سخت کنار او بوده و کمکش کرده تا بتواند پیشرفت کند. آن‌ها مراسم عروسی خود را در ترکیه برگزار کردند و عکس‌هایشان را در پیج اینستاگرام پویان و نیلی می‌توانید مشاهده کنید. 

  • آدرس پیچ اینستاگرام پویان مختاری: https://instagram.com/pooyanmokhtari
  • آدرس پیج اینستاگرام نیلی افشار: https://instagram.com/p.niliafshar

 

شغل موقت پویان مختاری در ایران

پویان قبل از مهاجرتش به ترکیه مدت زیادی به شغل مدیریت زیبایی مشغول بود. در واقع او به دنبال مطب‌های زیبایی می‌رفت و از او آن‌جا عکس می‌گرفتند که برای تبلیغات زیبایی کار می‌کرد. پویان به بیوتی منیجر معروف شده بود و شروع این حرفه در زندگی او به این صورت بود که پویان همراه یکی از دوستان خود به مطب زیبایی رفته بود و به دکتر پیشنهاد داد که صورت دوستش را با مدلی که او می‌گوید زاویه‌سازی فک و چونه را انجام دهد بعد از اینکه پیشنهاد او تمام شد دکتر از ذهن باز او و خلاقیتش خوشش آمد و او فهمید در این زمینه استعداد دارد. بعد از این جریان با دکتر آن مطب در این باره صحبت کرد که من مطب شما را به دوستام معرفی می‌کنم و برای کارهای زیبایی شما بازاریابی می‌کنم و شما به افرادی که معرفی می‌کنم تخفیف بدید و همچنین یه درصدی هم به من به عنوان بازاریاب بدید، دکتر با این موضوع موافقت کرد و پویان کار خود را شروع کرد. شروع آشنایی او با نیلی نیز در این مطب بود چون نیلی در این مطب زیبایی به عنوان منشی کار می‌کرد و وقتی پویان بیوتی منیجر این مطب شد باعث شد به مرور آن‌ها باهم دوست شوند و ارتباط آن‌ها باقی بماند تا در نهایت دست سرنوشت آن‌ها را بهم برساند و باهم در ترکیه ازدواج کنند.

پویان مختاری

مهاجرت پویان مختاری به ترکیه و اسپانیا

پویان در سال 97 به ترکیه مهاجرت کرد و بعد از آن به ایران دیگر بازنگشت و موقع ترک ایران در پیج خود نوشت من تمام تلاشم را کردم و دوست نداشتم از ایران برم اما نشد و جواب نداد پس مجبورم برای رسیدن به هدفام و آرزوهام برم، خداحافظ ایران. او بین لرها و بختیاری‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. پویان بعد از مهاجرت خود به ترکیه کار موسیقی خود را جدی‌تر از قبل پیگیر شد و سعی کرد در این زمینه پیشرفت کند. او بعد از مدتی که بسیار شناخته شده و معروف شده بود در پیج اینستاگرام خود سایت شرط‌ بندی ورزشی که به وسیله نیلی افشار آن را مدیریت می‌کردند معرفی کرد. همین امر شروع رشد و پیشرفت آن‌ها و شروع یک زندگی لاچکری برای این زوج بود. پویان بعد از مدتی زندگی در ترکیه به آمستردام در کشور اسپانیا مهاجرت کرد و آن‌جا نیز برای خود خانه خرید و در واقع بعد از تشکیل زندگی در اسپانیا مدتی آنجا بود و مدتی در ترکیه و این بستگی به شرایط کاری و موقعیت او داشت. اتفاق بدی که در زندگی پویان افتاد این بود که در تابستان سال 99 در حالی که در اسپانیا بود توسط پلیس اینترپل به دلیل صدور اعلان قرمز توسط پلیس ایران دستگیر شد. اتهامات که به او زده بودند پولشویی و قمار بود و در نهایت با کمک وکلایش جلوی استرداد او را به ایران گرفتند و او مجبور شد یک ماه در زندان بماند و در نهایت با پرداخت جریمه سنگین مالی آزاد شد.

زندگی و فعالیت موسیقیایی پویان مختاری

پویان مختاری

پویان که از دوران بچگی علاقه خاصی به موسیقی بختیاری داشت فعالیت خود را از یک بیت 40ثانیه‌ای شروع کرد و پخش آن بیت در دنیای مجازی با استقبال زیادی روبرو شد و این شروعی جدید و هیجان‌انگیز در زندگی موسیقیایی پویان بود. او در ایران فعالیت موسیقی خود را در زمینه سبک پاپ شروع کرد و کمی بعد موسیقی سبک رپ را با آن تلفیق کرد. البته او در خوانندگی استایل خاص خود را دارد در واقع رپ او تلفیقی با موسیقی محلی بختیاری هست به همین دلیل است که او بین هم شهریان خود از محبوبیت زیادی برخوردار است. به گفته خودش می‌گوید “دوست دارم فرهنگ و زبان بختیاری را رواج دهم و به گوش دنیا برسانم”. او گفته است که سبک کاری‌اش را نه می‌توان پاپ نامید و نه رپ در واقع می‌گوید من استایل خاص خودم را دارم و قصد دارم سبکی متفاوت را نشان دهم. پویان می‌گوید شاعر همه شعرهایی که می‌خوانم خودم هستم به همین دلیل دقت زیادی در نوشتن اشعار و کلمات به کار برده شده در آن دارم.

بعضی از فعالیت هنری پویان شامل: لری نم استایل- کینه- مامان- نمیدونی چقدر سخته- رابطه- خیلی هم خو- نمیدونم کیم- از 061 تا 031- بی‌قرار- جوره مو- ریلیشن شیپ- دینم نات- مرده پرست- خش خار- بی سه زه- دا- نونم چمه- ناامیدم نکن- کوه آهن- زورسون ایا- سی تو- عشق من- پیا- آهای گل- وابستت- چجوری تونستی- تش و کارت می‌باشد.

 

سایت شرط‌بندی پویان مختاری

پویان مختاری

پویان قبل رفتن خود به ترکیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره سایت‌های شرط‌بندی تبلیغ می‌کرد و از این راه درآمد خوبی داشت. بعد مدتی در صفحه شخصی خود از سایت شرط‌بندی خودش که نام آن حضرات است و آدرس آن https://uupm.info/  است تبلیغ و رونمایی کرد. پویان به دلیل اینکه دنبال‌کننده‌های فراوانی در حال حاضر دارد با معرفی سایت شرط‌بندی خود با استقبال زیادی روبرو شد و این موضوع قطعا برای او خیلی خوب بود چون او پول بسیاری زیادی را از طریق این سایت شرط‌بندی بدست می‌آورد. او بعد از معرفی این سایت به صورت رسمی به شکل غیره منتظره‌ای درآمد عجیبی کسب کرد و تنوانست زندگی فوق‌العاده لاچکری برای خود بسازد. او علاقه زیادی به خرید ماشین‌های لوکس و آخرین مدل دارد و در واقع این موضوع باعث شد او هر روز از ماشین‌های لوکس جدیدی رونمایی کند و آن‌ها را با فالوئرهای خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارد. کاربران سایت او عموما فالوئرهای پیج اینستاگرام او و همسرش می‌باشند و میانگین سنی این افراد بین 18 تا 30 می‌باشد. برای ورود به سایت شرط‌بندی پویان لازم است فلیترشکن خود را روشن کنید سپس وارد شوید تا بتوانید از امکانات آن استفاده کنید.

سایت حضرات زیر شاخه شرکت مونتیگو محسوب می‌شود و فعالیت می‌کند. این سایت از روش‌های پرداختی ارزی دیجیتال و ریالی برخوردار است که در مورد تمام مشخصات و بازی‌های آن با وارد شدن به سایت می‌توانید اطلاعات خوبی کسب کنید. نحوه کاربری این سایت بسیار آسان است. در واقع شما بعد از وارد شدن به مرورگر و وارد شدن در سایت وقتی که قسمت عضویت رفتید تمام مشخصات و ایمیل خود را وارد کرده و سپس تاییده کاربری برای شما می‌آید و می‌توانید با شارژ از درگاه این سایت از تمام امکاناتش بهره‌مند شوید. این سایت دارای اپلیکیشن اندورید نیز می‌باشد و اگر گوشی شما اندروید است می‌توانید آن را نصب کنید.

بنر تبلیغاتی سایت شرط بندی تاک تیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *