محرومیت عیسی آل کثیر، شوک به پرسپولیس

شادی پس از گل عیسی آل کثیر کار دست او داد. با حکمی از سوی کمیته انظباطی کنفدراسیون آسیا عیسی آل کثیر به 6 ماه محرومیت و پرداخت 10 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد.

این محرومیت در آستانه بازی با النصر می باشد که برای پرسپولیس برد در این بازی بسیار حائز اهمیت است، چرا که در صورت برد آن ها راهی فینال آسیا می شوند و حداقل پاداشی 2 میلیون دلاری نصیب پرسپولیس خواهد شد.

شادی پس از گل یا تمسخر نژادپرستانه ؟

محرومیت عیسی آل کثیر

خوشحالی بعد گل عیسی آل کثیر

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا عیسی آل کثیر که این روزها بیش از پیش درخشان عمل کرده و در رقابت های آسیایی غیرقابل مهار نشان داده است باید این شادی را پس از گل خود انجام دهد، اما پاسخ این سوال یک شادی پس گل ساده است چرا که او زمانی که در نفت آبادان هم توپ میزد بارها این شادی را پس از گل های خود انجام میداد.

حالا AFC این شادی گل را به شرق آسیا مرتبط دانسته و این حکم سنگین را برای او درنظر گرفته است که طبیعتا با اعتراض پرسپولیسی ها این حکم با اعتراض همراه خواهد بود اما چه فایده که بازی مهم نیمه نهایی با النصر باید از روی سکوها برای آل کثیر دنبال شود. محرومیت عیسی آل کثیر به علاوه 6 ماه محرومیت با جریمه 10 هزار دلاری همراه است که اگر با دلار امروز 30 هزار تومان حساب کنیم، حدودا 300 میلیون خواهد بود که در نوع خودش جالب است.

توضیحات مدیر رسانه ای پرسپولیس

توضیحات مدیر رسانه پرسپولیس

واکنش یحیی گل محمدی به محرومیت عیسی آل کثیر

 

محرومیت عیسی آل کثیر هم نتوانست ترمز پرسپولیس را بکشد و پرسپولیسی توانستند در ضربات پنالتی النصر را شکست دهند و به فینال بازی های آسیایی راه پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *