سایت‌های برتر آنالیزور فوتبال

فوتبال ورزشی پرطرفدار بین اکثر افراد جامعه می‌باشد، پیش‌بینی نتیجه فوتبال از کارهای جذابی می‌باشد که علاقه‌مندان به آن زمان زیادی برای تجزیه و تحلیل آن صرف می‌کنند.

در بین همه کشورهای جهان تنها ورزشی که از قدیم بسیار محبوب و پرطرفدار بوده است ورزش فوتبال است که ورزشی تیمی همراه با توپ می‌باشد و هدف در این بازی گل زدن به تیم رقیب می‌باشد. در تیم‌های آن یازده بازیکن وجود دارد که شامل مهاجم، هافبک، مدافع و یک دروازه‌بان است که توسط سرمربی مدیریت می‌شوند و مانند یک سیستم هماهنگ همه آن‌ها باهم وارد عمل می‌شوند. این ورزش پرطرفدار بیش از 250میلیون فوتبالیست در بیش از 200کشور جهان دارد که قدمت این ورزش به چندین دهه پیش از میلاد بازمی‌گردد.

فوتبال به دلیل اینکه بازی هیجانی و رقابتی می‌باشد و به همین خاطر تیم‌های مختلف طرفداران فراوانی دارند. این موضوع باعث شده طرفداران هر تیم با تیم‌های دیگر نیز یک مدل رقابت بین آن‌ها شکل بگیرد و به اصطلاح برای هم کری بخوانند. در این راستا سایت های معتبری برای پیش بینی فوتبال شکل گرفته است که همه طرفداران این ورزش امکان پیش‌بینی در آن را دارند ولی در عین حال در این حوزه می‌توان از کارشناسان و افراد فوتبالی با تجربه نیز کمک گرفت. بهترین پیش بینی کننده فوتبال برای مسابقات ورزشی بزرگ و مهم داشتن اطلاعات جامع، مفید و کافی از مسابقه است و این لازمه شرط‌بندی و پیش‌بینی است. اگر به دنبال کسب دانش و تسلط در این حوزه هستید باید به سایت‌های ورزشی تحلیل مسابقات که معتبر و قابل اعتماد هستند رجوع کنید تا این رویداد با خطای کمتری برای شما همراه باشد.

اگر به فکر تجزیه و تحلیل فوتبال هستید و می‌خواهید در دراز مدت شانس پیش‌بینی درست و تحلیل دقیق را داشته باشید، باید قطعا قبل از شرط‌بندی با آمار واقعی فوتبال، تجزیه و تحلیل داده‌های موجود در سایت خود را کاملا مسلط و آماده کنید چون تنها راه پیشرفت در حوزه پیش‌بینی فوتبال مشورت با کارشناسان ماهر و تحلیل به روزترین آمار است که باعث می‌شود موفقیت لازم را کسب کنید. در ادامه سایت‌های مختلف آنالیزور فوتبال را معرفی می‌کنیم و به شما نشان خواهیم داد چگونه در رسیدن به اهدافتان به شما کمک خواهند کرد.

چگونه تبدیل به یک آنالیزور خوب در فوتبال شویم؟

تماشای یک مسابقه ورزشی چندین حالت دارد اما به طور کلی می‌توان آن را به 6قسمت اصلی دسته‌بندی کرد:

 1. فقط به قصد تفریح، لذت بردن و صرفا جهت سرگرمی تماشا می‌شود و به مسائل فنی اهمیت داده نمی‌شود. این دسته بیشتر شامل تماشاگران عادی و معمولی می‌شود.
 2. به قصد لذت و سرگرمی و در عین حال تا حدودی مسائل فنی نیز در نظر گرفته می‌شود. می‌تواند شامل تماشاگران دائمی و پیگیر فوتبال، لیدرها و مدیران باشگاه شود.
 3. درصد بالایی لذت و برانگیختگی همراه با در نظر گرفتن مسائل فنی خاص که از زاویه نگرشی متفاوت در نظر گرفته و دیده می‌شود. شامل بازیکنان حاضر در مسابقه، مربیان بدنساز و دروازه‌بان‌ها و گروهی حرفه‌ای مانند این‌ها می‌شود.
 4. این گروه لذتی متوسط از بازی می‌برند که این لذت با کمی جدیت و مسئولیت‌پذیری زیاد و تحلیل بازی در دقایق مختلف همراه است شامل گزارشگر بازی، مربی، سرمربی، کارشناسان فوتبال، خبرنگاران و نویسندگان ورزشی می‌شود.
 5. این دسته بدون در نظر گرفتن جنبه لذت، هیجان و سرگرمی است. نهایتا از مسائل فنی و توجه به نکات ریز در آنالیز فوتبال لذت خواهند برد. اصولا شامل مربی، سرمربی، تحلیلگران، آنالیزورهای معمولی و کارشناسان فوتبال می‌شود.
 6. دسته آخر کاملا جدی و تکنیکی به مسائل فنی می‌پردازند و تحلیل می‌کنند در حدی که در دنیای آنالیز فوتبال غرق می‌شوند. شامل مربیان، سرمبیان حرفه‌ای و آنالیزورهای متخصص و تحلیلگران می‌شوند.

در 6 نگرش توضیح داده شده می‌توان در واقع گفت عمومی‌ترین حالات ممکن برای تماشای یک مسابقه ورزشی هستند. هرچه از دیدگاه شماره 1 به سمت شماره 6 حرکت کنیم دیدگاه سرگرمی و لذت کمتر می‌شود و بر جدیت و فنی بودن کار افزوده می‌شود و کار به طور تخصصی‌تری دنبال می‌شود. برای اینکه شما بتوانید آنالیزور خوبی باشید لازم است بیشتر از هر چیزی بر روی مسائل فنی و عدم درگیری با مسائل حاشیه‌ای تمرکز کنید تا امکان این را داشته باشید تحلیل و آنالیزی دقیق در مسابقه ورزشی انجام دهید و برای همه چیز دلیل و مدرک داشته باشید پس عمدتا آنالیزور خوب در دسته 5 و خصوصا دسته 6 می‌تواند قرار بگیرد. یک آنالیزور باید پردازش ذهنی بالایی داشته باشد و در واقع می‌توان اینگونه برداشت کرد که او تنها کسی است که در حین مسابقه ورزشی از تماشای آن کمترین لذت را می‌برد چون ذهنش درگیر مسائل مهم دیگری است. شما برای اینکه یک آنالیزور خوب شوید لازم است که از بهره هوشی نسبتا بالایی برخوردار باشید، دارای ذکاوت و استعداد ذاتی باشید تا بتوانید در این زمینه استعداد خود را شکوفا کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که پیش‌بینی مسابقه فوتبال در سایت‌های معتبر که به عنوان بهترین پیش‌بینی کننده فوتبال شناخته شده‌اند بهترین راه برای پیشرفت و رسیدن به اهداف است. حواستان باشد آنالیزورهای فوتبال به دسته‌های متعددی تقسیم می‌شوند که سطح آن‌ها با هم تفاوت دارد و شما قبل از اینکه بخواهید دنبال آنالیز و پیش‌بینی مسابقه بروید باید این موضوع مهم را در نظر بگیرید و بررسی کنید تا بعدا با چالش روبرو نشوید.

سایت‌های برتر آنالیزور فوتبال

در این بخش چندین سایت مختلف که در زمینه آنالیز مسابقات فوتبالی نقشی پر رنگ دارند بررسی خواهیم کرد. اما لازم است این را بدانید که هیچ چیز به عنوان بهترین سایت برای آمار فوتبال و آنالیز دقیق آن وجود ندارد، چون این موضوع برای افراد مختلف متفاوت است و ممکن است داده‌های مختلف در فرمت‌های گوناگون مورد نیاز قرار بگیرند. برای پیش‌بینی مسابقات ورزشی دارا بودن اطلاعات کافی از مسابقه لازمه مهمی برای شرط‌بندی آن است و برای کسب این دانش و تسلط کافی بر آن لازم است به سایت‌های ورزشی تحلیلی معتبر رجوع کنید تا روند کار شما دارای پیشرفت و منظم باشد. اما به طور کلی منطقی‌تر است هنگام استفاده از یک تیم یا یک بازی خاص از یک وب‌سایت معتبر و بهترین در آن زمینه و آن لحظه استفاده کنید و این می‌تواند برای هر تیم یا بازی خاص متغیر باشد.

 • سایت Soccerway.com

در این سایت نتایج به صورت زنده پشتیبانی می‌شود. جدول لیگ‌ها به صورت کامل یافت می‌شود(مهمان، میزبان و فرم کلی). آمار لحظه به لحظه تیم‌ها مقابل هم داده می‌شود و بررسی می‌شود. پیشنهاد اپشن‌های نیمه اول انجام می‌شود. اندر/ اور و زننده اولین گل نشان داده می‌شود. این سایت تشکیل شده از تعداد زیادی تیپستر و نظرهای مردمی است که خیلی برای شما مفید و کاربردی است و در واقع فقط مختص فوتبال نیست.

 • سایت Olbg.com

در این سایت امکان ثبت نظر و آنالیز تیپسترهای عضو شده در سایت وجود دارد. دارای ثبت نظر و گفتگوهای مردمی است. بحث و تبادل نظر انجام می‌شود.

 • سایت Transfermarkt.com

نتایج بازی‌های پیش رو به خوبی انجام می‌شود. عملکرد تیم‌ها بررسی می‌شود. دارای جدول مسابقات، نقل و انتقالات، عملکرد مربیان در مقابل هم و مقایسه عملکرد دو بازیکن مقابل هم می‌باشد. قیمت برترین بازیکنان دنیا و شناخت بازیکنان و تحلیل و آمار دقیق را می‌توانید در این سایت دنبال کنید و به طور کلی اطلاعاتی جامع در اختیار عموم کاربران خود قرار می‌دهد.

 • سایت Whoscored.com

تحلیل وضعیت لیگ‌های معتبر انجام می‌شود. جامع‌ترین پایگاه داده آنلاین در فوتبال محسوب می‌شود. نمایش آمار تورنومت‌ها و رتبه‌بندی بازیکنان و تیم‌ها به صورت زنده در طول مسابقه انجام می‌شود. این سایت در زمینه اطلاعات فوتبالی، بازیکنان و شرایط و اتفاقات فوتبال در دنیا از اعتبار خاصی برخوردار است و شعار آن‌ها ایجاد انقلاب در آمار فوتبال می‌باشد و در این زمینه فعالیتی چشم‌گیر دارند.

 • سایت Accastats.com

آمار هفتگی تیم‌ها در آینده داده می‌شود. آمار احتمال پیروزی تیم میزبان، آمار‌های انفرادی و تکی زیادی داده می‌شود. دسترسی به داده‌ها و آمار در تمام 25لیگ

 • سایت Sofascore.com

از بهترین پیش‌بینی کننده‌های فوتبال این سایت محسوب می‌شود و در این سایت نتایج زنده رویدادهای ورزشی و تمامی اطلاعات مربوط به مسابقات پیشین دو تیم و همچنین آمار مربوط به تیم‌ها و بازیکنان در هر فصل ارائه می‌شود.

نتایج زنده فوتبال به صورت لحظه‌ای از طریق ویجت داده می‌شود. نمایش امتیاز و نتایج تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی. نمایش اطلاعات کامل از بازی‌ها همچون تعداد گل، زننده گل و تعداد خطا نمایش داده می‌شود. نمایش نتایج و اطلاعات مختلف از طریق نمودارهای واقعی.

 • سایت Betshoot.com

آمار، تحلیل و پیش‌بینی در این سایت به درستی صورت می‌گیرد. این سایت توسط دو گروه کارشناسان سایت و کاربران ارائه می‌شود و این دو بخش آفر خوبی برای گیمرها می‌باشند.

سخن آخر

در این مقاله سعی بر این بود سایت‌هایی معتبر و مفید برای آنالیز فوتبال به شما معرفی شود تا شما بتوانید بهترین پیش‌بینی کننده فوتبال را برای خودتان انتخاب کنید. سایت‌های معرفی شده نیاز عمده و اساسی شما را برای آنالیز و تحلیل یک مسابقه فوتبال برطرف خواهد کرد و امیدواریم معرفی و توضیح این سایت‌ها و همچنین ویژگی‌های آنالیزور خوب بودن شما را در پیشرفت عملکرد و انتخاب صحیح و بدون نقص کمک کرده باشد و تاثیر آن مثبت باشد.

بنر تبلیغاتی سایت شرط بندی تاک تیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *