ساشا صبحانی و اسنوپ داگ

همکاری ساشا صبحانی و اسنوپ داگ

ساشا صبحانی آقازاده پرحاشیه اینستاگرامی که با انتشار تصاویر و فیلم های خود در اسپانیا خیلی جلب توجه کرده است حالا پا به عرصه موسیقی گذاشته و در جدیدترین خبر خود ادعا کرده است بزودی آهنگی با همکاری اسنوپ داگ خواننده معروف آمریکایی خواهیم شنید.

این که این خبر حقیقت دارد یا خیر باید صبر کنیم، در زمانی که این خبر منتشر شد کاربران زیادی در اینستاگرام کامنت های تمسخرآمیز برای ساشا صبحانی ارسال می کردند که با واکنش او همراه شد، در اقدامی عجیب ساشا صبحانی ووکال آهنگ را که قسمتی از ورس اسنوپ داگ بود را پلی کرد، این واکنش مهر تائیدی به همکاری ساشا و اسنوپ داگ بود. ساشا صبحانی که مالک سایت ABT90 است، با توجه به این سایت شرط بندی درامد قابل توجه ای دارد، به صورتی که اگر به پیج اینستاگرام او سری بزنید شاید یاد شخصیت دن بیلزریان بزرگ ترین قمارباز جهان بی افتید. جدای از این بحث بیایید کمی در مورد اسنوپ داگ بدانیم.

اسنوپ داگ کیست ؟

اسنوپ داگ ، اسطوره رپ ساحلی آمریکا ، از زمانی که توسط دکتر دِره در اوایل دهه 1990 کشف شد، مسیری طولانی را طی کرده است، تعداد کمی می توانستند حدس بزنند که او به شهرت جهانی برسد و بتواند آهنگ های خود را به ده ها میلیون فروش برساند.

اسنوپ

اسنوپ داگ در 20 اکتبر 1971 در لانگ بیچ کالیفرنیا متولد شد. قبل از شروع رپ در کلاس ششم ، این نوجوان با تمایل به موسیقی در کلیسای باپتیست محلی خود پیانو می نواخت و آواز می خواند. اسنوپ پس از اتمام دبیرستان، چندین بار به جرم داشتن مواد مخدر دستگیر و مدتی را در زندان گذراند. او همچنین با Rollin ’20 Crips Gang مرتبط بود. وی شروع به ساخت موسیقی به عنوان راهی برای رهایی از مشکلات خود کرد و دموی اولیه را با پسر عموی خود ناتی داگ و دوستش وارن جی (برادر ناتنی دکتر دِره) به عنوان 213 ضبط کرد.

شهرت اسنوپ داگ

همین باعث شد تا در آهنگی مورد توجه دکتر دِره قرار گرفت، دکتر دِره اسنوپ را دعوت کرد و به او پیشنهاد همکاری داد. آنها در آهنگی به نام “Deep Cover” برای موسیقی متن فیلم به همین نام همکاری کردند. و اسنوپ در سال 1992 به عنوان خواننده اصلی رپ در اولین آلبوم انفرادی موفقیت آمیز Dre ، تبدیل شد. او با همکاری دکتر دِره (از بهترین موزیسین ها آمریکا) می توان گفت راه صد ساله را یک شبه رفت و به شهرت ایده آلی رسید، او همینطور همکاری با توپاک شکور (خواننده مشهور رپ آمریکا) داشت که در آن زمان مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *